جامع ترین وکامل ترین فروشگاه تخصصی برق و اتوماسیون صنعتی

block
دوستان عزیز دامین اصلی  برق قدرت طرح 18 ماه  http://bargh123.ir

توجه کنید تمام دانلود ها   بصورت لینک مستقیم هست با سر عت دانلود  بالا


 اگه جای مشکلی داشتید به ما بگید  منتظر تونیم پشتیبانی از طریق


تلگرام https://telegram.me/bazger در خدمت کاربران هستیمکانال تلگرامی ما جهت عضویت      https://telegram.me/bargh18


آدرس فروشگاه =http://bargh123.shopfa.com

پک آموزش آشنایی باتابلوهای توزیع فشارمتوسط  و فشارقوی
هدف از تهیه این محصول آشنایی با تابلو­های فشار ضعیف و متوسط می­باشد. در این نرم ­افزار با مشخصات الکتریکی و غیر الکتریکی تابلو­ها و طبقه ­بندی و اجزاء و ساختمان و همچنین نحوه حمل و نصب و بهره ­برداری از تابلو‌ها آشنا می­شویم.

پک آموزش آشنایی با نقشه خوانی الکتریکی

برای افرادی كه در مرحله نظارت، اجرا و بهره‌برداری در یك محیط صنعتی مشغول به كار هستند، آشنایی با انواع مدارك و اسناد، آشنایی با نحوه استفاده از آن‌ها و دستیابی به اطلاعات لازم، از اهمیت به سزایی برخوردار است. در این نرم‌افزار پس از طبقه‌بندی انواع اسناد و مدارك مورد استفاده در بخش برق، به معرفی كلی آن‌ها پرداخته شده و نحوه ارائه اطلاعات در هریك شرح داده می‌شود. با توجه به اهمیت حفظ و نگهداری اسناد، مباحثی نیز راجع به نحوه نگهداری از اسناد ارائه خواهد شد.

پک آموزش بانک خازنی و توان اکتیو
چگونگی كاركرد بانك خازنی و همچنین چگونگی سرویس و نگهداری آنها در مجتمع‌های صنعتی از اهمیت به سزایی برخوردار است. از این رو در این نرم‌افزار سعی شده تا مهم‌ترین نكاتی كه در انجام این امر برای پرسنل شاغل در این بخش ضروری است،به همراه فیلم و عکس جهت یادگیری آسان‌تر آورده شود.
پک آموزش آشنایی با مدار فرمان برق

با توجه به گستردگی و اهمیتی كه مدارات فرمان در صنایع مختلف دارا می‌باشند در این نرم‌افزار سعی شده‌است تا كلیاتی راجع به این مبحث به صورت علمی و كاربردی ارائه شود. معرفی تجهیزات مورد استفاده در مدار فرمان، نحوه كاركرد آن‌ها، اینترلاك‌ها، نكات مورد نیاز در بهره‌برداری، عیب‌یابی و... نمونه‌ای از مباحثی است كه در بخش‌های مختلف نرم‌افزار بدان پرداخته می‌شود.

پک آموزش آشنایی با جعبه اتصال

پک آموزش آشنایی با جعبه اتصال

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396

جعبه اتصال یا Junction Box، به محفظه نگهدارنده اتصالات الكتریكی اطلاق می­شود. با توجه به گستردگی مدارهای الكتریكی، حجم انبوه سیم­ها و اتصالات، جعبه­ های اتصال نقش به سزایی در كاهش پیچیدگی شبكه­ های توزیع فشار ضعیف ایفا می­ كنند. از این رو در این نرم‌افزار به معرفی انواع جعبه‌های اتصال و نحوه سرویس و نگهداری آن‌‌ها پرداخته شده است.

پک آموزش سر کابل و مفصل حرارتی

پک آموزش سر کابل و مفصل حرارتی

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396
از آنجا که اجرای سركابل‌ها و مفصل‌ها به مهارت خاصی احتیاج دارد، در این نرم­ افزار سعی شده است تا با بیان پاره­ای از نکات علمی راجع به مفصل و سرکابل­های فشار متوسط و فشار ضعیف و اجرای عملی نمونه­ای از سرکابل و مفصل حرارتی فشار متوسط، در جهت آموزش و ایجاد مهارت در افراد کوشیده باشیم.

پک آموزش کلیدهای فشار ضعیف

پک آموزش کلیدهای فشار ضعیف

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396

آشنایی كلی با كلیدهای فشار ضعیف موجود در كارخانجات، صنایع و پست‌های الكتریكی می‌باشد.در تأسیسات فشارضعیف برای قطع و وصل كردن مدارهای مختلف الكتریكی و همچنین برای حفاظت الكتریكی، از كلیدهای فشار ضعیف مختلفی استفاده می‌شود. از این‌رو در این نرم‌افزار مطالب مفیدی در ارتباط با انواع و کاربردهای آنها به همراه فیلم و عکس جهت یادگیری بهتر ارائه شده است.

پک آموزش کلیدهای فشار قوی

پک آموزش کلیدهای فشار قوی

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396

کلیدهای فشار قوی به منظور قطع و وصل مدار در سیستم‌های فشارقوی به کار می‌روند. در این نرم‌افزار ابتدا به معرفی انواع کلیدهای فشار قوی اعم از سكسیونرها و دژنکتور‌ها پرداخته می‌شود. سپس در ادامه به مطالبی از قبیل آشنایی با سرویس و بهره‌برداری از كلید، انواع عیوب كلیدها، حفاظت‌های مرتبط با كلیدهای فشارقوی و ایمنی پرداخته می شود.

پک آموزش موتورهای القایی

پک آموزش موتورهای القایی

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396

با توجه به اینکه در صنایع معمولا موتورهای القایی به عنوان محرک پمپ‌ها‌، فن‌ها‌ و... مورد استفاده قرار می‌گیرند، در این نرم‌افزار برای آشنایی کافی با طرز عملکرد، نصب و راه‌اندازی موتورها، تعمیر ونگهداری و حفاظت آن‌ها مطالب مفیدی، همراه با تصاویر و فیلم‌های مرتبط ارائه شده است که در فراگیری آنها بسیار مفید می‌باشد.

 

پک آموزش مدارات فشار ضعیف

پک آموزش مدارات فشار ضعیف

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396

در كار با مدارات فشارضعیف، آشنایی با پاره‌ای از مهارت‌های تجربی و برخوردار بودن از برخی مبانی علمی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در افزایش كارایی سیستم و نیز صحت عملكرد شخص داشته باشد. در این نرم‌افزار پس از معرفی اجمالی پاره‌ای از مهم‌ترین انواع لامپ‌ها به بررسی انواع مدارات روشنایی داخل ساختمان و محوطه پرداخته شده و پس از آن برخی از مسائل مرتبط با مدارات فشارضعیف مورد توجه قرار گرفته است.

پنل کاربری

نام کاربری :
رمز عبور :
بستن!

عضویت سریع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
بستن!